Pomoc Schneiderovcom

 

Ja keď si predstavujem, tak len vo veľkom štýle.  Vy ako? Ja vždy pomáham a vždy zachránim a potom mi poďakujú. Stačí mi to, lebo som skromný.  

O tom sú moje predstavy. O tom ako pomáham. A niekedy sú až tak nereálne, že niekomu pošlem peniaze. Viete ako to je. Nemáme a nemáme ich a potom práásk a zaplatíme 60 eur pokutu… alebo, keď nášmu autu prezujú gumy, tak podľa úsmevu priemerne 20 Eur. Alebo zabudnete vypnúť dáta v zahraničí. Už ste si niekedy zabudli vypnúť dáta napríklad v Albánsku?

Hrozné. 1 MB stojí 9 eur, 1 GB má tisíc mb. Viete, koľko to je? 9000 Eur. 1GB sú necelé dve časti Game of Thrones a to je strašne málo dát na celý mesiac. A ešte je to aj strašne moc, ak sú prečerpané mimo EÚ. Moja rada je – vypnite si dáta, keď idete.  A teraz, keď som Vám ušetril peniaze za dáta roaming, môžete ich využiť inak. A užitočne. Mojou drobnou predstavou je spraviť z drobného viac. Aspoň 111 MB Albánskeho internetu. Pomôžete?


Sú dni kedy sa nestane nič. Sú aj dni kedy sa stane veľa. A Sú dni keď potrebujeme pomoc a sú dni keď pomoc vieme dať. Pani Schneiderová má šťastie a aj ho nemá. Má šťastie v deťoch. V deviatich krásnych deťoch. A nemá ho lebo ostala na deti sama. Stalo sa veľa a my sme sa ponúkli, že trocha pomoci vieme dať. Pomôžete s nami?

IBAN SK5452000000000017215323

Peniaze pôjdu tam, kam ich treba. K Schneiderovcom. Žiadny medzičlánok, je to ich IBAN. Ja zreálňujem svoju nereálnu predstavu, že pomôžem a ten pocit je lepší ako v predstave. Ďakujem.